Sunt o olteancă get-beget, îmi place să călătoresc, să citesc și să realizez diverse lucruri handmade. http://www.mihaelatoila.ro/2023/09/povestea-mea.html
- Reprezentant la Mediaconcept
- Locuiește în Pielesti
- Din Calafat
- Urmarit de 2 membri
- Urmărește 4 membri
- Piatră pictată: un simpatic cățel!
http://www.mihaelatoila.ro/2024/07/un-catel-pictat-pe-piatra.htmlPiatră pictată: un simpatic cățel! http://www.mihaelatoila.ro/2024/07/un-catel-pictat-pe-piatra.htmlWWW.MIHAELATOILA.ROUn cățel pictat pe piatră!În plimbările cu cățelul meu, Uzzi, am găsit niște pietre tocmai bune de pictat și cum pictatul mă relaxează, m-am pus pe treabă. Pe site-u...Autentifică-te pentru a interacționa cu conținutul! - 🌀 Ce legătură are Constantin Brâncuși cu o misterioasă domnișoară? 🌀
Am descoperit ceva incredibil în Târgu Jiu - o poveste nespusă despre una dintre cele mai fascinante sculpturi ale lui Brâncuși. Ești pregătit să descoperi secretul din spatele „Domnișoarei Pogany”?
📖 Află mai multe:
#Brancusi #Arta #Mister #Curiozitate #Descoperire #Pogany
http://www.mihaelatoila.ro/2024/07/domnisoara-pogany-capodopera-lui.html🌀 Ce legătură are Constantin Brâncuși cu o misterioasă domnișoară? 🌀 Am descoperit ceva incredibil în Târgu Jiu - o poveste nespusă despre una dintre cele mai fascinante sculpturi ale lui Brâncuși. Ești pregătit să descoperi secretul din spatele „Domnișoarei Pogany”? 📖 Află mai multe: #Brancusi #Arta #Mister #Curiozitate #Descoperire #Pogany http://www.mihaelatoila.ro/2024/07/domnisoara-pogany-capodopera-lui.htmlWWW.MIHAELATOILA.RODomnișoara Pogany: Capodopera lui Constantin BrâncușiÎntr-o călătorie recentă la Târgu Jiu, orașul natal al marelui sculptor Constantin Brâncuși, am avut ocazia să explorez moștenirea artisti... - Un vin potrivit pentru serile călduroase de vară! #Nomad #FeteascaAlba
http://www.mihaelatoila.ro/2024/07/aroma-de-vara-nomad-feteasca-alba.htmlUn vin potrivit pentru serile călduroase de vară! #Nomad #FeteascaAlba http://www.mihaelatoila.ro/2024/07/aroma-de-vara-nomad-feteasca-alba.htmlWWW.MIHAELATOILA.ROAromă de vară: Nomad Fetească AlbăDacă nu ești pentru prima dată pe blogul meu, probabil că știi că vinul meu preferat este roșu și neapărat sec. Totuși, vara din cauza tărie... - Ai auzit de "Twisters"? Dacă nu, pregătește-te pentru o experiență cinematografică care îți va tăia respirația! Recenzia mea recentă explorează cum acest film reînvie genul cu o poveste captivantă și o performanță emoționantă a lui Daisy Edgar-Jones.
🔍✨ Dar ce face această experiență și mai captivantă? Proiecția în sala MX4D! Imaginează-ți cum te simți parte din acțiune, cu efecte speciale care îți aduc tornadele și turbulențele fizic în sălă. 🌪️🎫
📝💬 Citește recenzia completă pentru a descoperi de ce "Twisters" este un must-see și cum MX4D poate transforma vizionarea unui film într-o adevărată aventură!
#Twisters #MX4D #ExperientaCinema #RecenzieFilm #SaisyEdgarJones #AventuraCinematica #FilmInceput #Cinephile
http://www.mihaelatoila.ro/2024/07/adrenalina-la-maximum-twisters-vizionat.htmlAi auzit de "Twisters"? Dacă nu, pregătește-te pentru o experiență cinematografică care îți va tăia respirația! Recenzia mea recentă explorează cum acest film reînvie genul cu o poveste captivantă și o performanță emoționantă a lui Daisy Edgar-Jones. 🔍✨ Dar ce face această experiență și mai captivantă? Proiecția în sala MX4D! Imaginează-ți cum te simți parte din acțiune, cu efecte speciale care îți aduc tornadele și turbulențele fizic în sălă. 🌪️🎫 📝💬 Citește recenzia completă pentru a descoperi de ce "Twisters" este un must-see și cum MX4D poate transforma vizionarea unui film într-o adevărată aventură! #Twisters #MX4D #ExperientaCinema #RecenzieFilm #SaisyEdgarJones #AventuraCinematica #FilmInceput #Cinephile http://www.mihaelatoila.ro/2024/07/adrenalina-la-maximum-twisters-vizionat.htmlWWW.MIHAELATOILA.ROAdrenalina la maximum: Twisters vizionat în sala MX4DAseară am avut ocazia să vizionez filmul Twisters în sala MX4D, de la Inspire Cinema și pot spune fără ezitare că a fost o experiență absol... - ✨ Recent am testat această cafea deosebită, perfectă pentru cei care apreciază un gust intens și revigorant. Cu un amestec de 70% Robusta și 30% Arabica, LIT0072-CAFFÈ IN GRANI – GUSTO FORTE oferă exact energia de care ai nevoie în fiecare zi.
📦 Pachetul de 1 kg asigură o rezervă generoasă, ideală pentru consumul zilnic.
🔎 Află mai multe despre această cafea de calitate superioară și cum o poți comanda din recenzia mea completă.
📽️ Am pregătit și un video în care îți arăt cum prepar această cafea delicioasă!
💬 Tu ai încercat deja această cafea? Lasă-mi un comentariu și spune-mi cum ți s-a părut!
#Cafea #Chogan #LIT0072 #CafeaBoabe #Arabica #Robusta #GustIntens #EnergieZilnică #CafeaDeCalitate
https://choganro.blogspot.com/2024/07/descopera-gustul-intens-al-cafelei.html✨ Recent am testat această cafea deosebită, perfectă pentru cei care apreciază un gust intens și revigorant. Cu un amestec de 70% Robusta și 30% Arabica, LIT0072-CAFFÈ IN GRANI – GUSTO FORTE oferă exact energia de care ai nevoie în fiecare zi. 📦 Pachetul de 1 kg asigură o rezervă generoasă, ideală pentru consumul zilnic. 🔎 Află mai multe despre această cafea de calitate superioară și cum o poți comanda din recenzia mea completă. 📽️ Am pregătit și un video în care îți arăt cum prepar această cafea delicioasă! 💬 Tu ai încercat deja această cafea? Lasă-mi un comentariu și spune-mi cum ți s-a părut! #Cafea #Chogan #LIT0072 #CafeaBoabe #Arabica #Robusta #GustIntens #EnergieZilnică #CafeaDeCalitate https://choganro.blogspot.com/2024/07/descopera-gustul-intens-al-cafelei.htmlCHOGANRO.BLOGSPOT.COMDescoperă Gustul Intens al Cafelei LIT0072-CAFFÈ IN GRANI – GUSTO FORTEChogan Beauty Essentials - Frumusețe, Îngrijire și Lifestyle cu Produse Chogan - Bună, prieteni! 😊 Weekendul trecut m-am aventurat din nou în lumea artei handmade și am creat un tablou pe sticlă inspirat de cultura africană. Rezultatul? O femeie africană plină de culoare! 🌟
În articolul meu, împărtășesc fiecare pas al acestui proces creativ – de la alegerea materialelor până la aplicarea culorilor acrilice și a detaliilor finale. Vă povestesc și despre provocările întâlnite și cum le-am depășit pentru a da viață acestei ”opere de artă” unice. 🌺🖌️
Curioși să vedeți rezultatul și să aflați mai multe despre tehnica picturii pe sticlă? Vă invit să citiți articolul meu și să-mi lăsați părerile voastre. Aștept cu nerăbdare feedback-ul vostru! 💖👇
Link către articol în primul comentariu:
#ArtaPeSticla #PicturaHandmade #CulturaAfricana #TablouPeSticla #DIYArt #InspiratieArtistica #Creativitate #ArtaDIY #HandmadeWithLove #PicturaAcrilica
http://www.mihaelatoila.ro/2024/07/pictura-pe-sticla-femeia-africana.htmlBună, prieteni! 😊 Weekendul trecut m-am aventurat din nou în lumea artei handmade și am creat un tablou pe sticlă inspirat de cultura africană. Rezultatul? O femeie africană plină de culoare! 🌟 În articolul meu, împărtășesc fiecare pas al acestui proces creativ – de la alegerea materialelor până la aplicarea culorilor acrilice și a detaliilor finale. Vă povestesc și despre provocările întâlnite și cum le-am depășit pentru a da viață acestei ”opere de artă” unice. 🌺🖌️ Curioși să vedeți rezultatul și să aflați mai multe despre tehnica picturii pe sticlă? Vă invit să citiți articolul meu și să-mi lăsați părerile voastre. Aștept cu nerăbdare feedback-ul vostru! 💖👇 Link către articol în primul comentariu: #ArtaPeSticla #PicturaHandmade #CulturaAfricana #TablouPeSticla #DIYArt #InspiratieArtistica #Creativitate #ArtaDIY #HandmadeWithLove #PicturaAcrilica http://www.mihaelatoila.ro/2024/07/pictura-pe-sticla-femeia-africana.htmlWWW.MIHAELATOILA.ROPictură pe sticlă: Femeia Africană!A trecut ceva timp de când nu am mai realizat nicio lucrare handmade, însă în weekend-ul care tocmai a trecut am pictat un tablou, pe stic... - 🌟 "Toată lumea minte!" 🌟
Într-o lume în care "Toată lumea minte", întrebările devin inevitabile: De ce mințim? Ce impact are minciuna asupra relațiilor noastre și a încrederii în noi înșine? În noul meu articolul, analizez câteva dintre motivele subtile și complexe din spatele acestui fenomen universal.
✨ Adevărul și minciuna - între complexitate și necesitate. Citește articolul meu și hai să discutăm despre această temă interesantă!
#Adevăr #Minciună #Dezbatere #Psihologie #Reflectii #Societate
http://www.mihaelatoila.ro/2024/07/toata-lumea-minte.html🌟 "Toată lumea minte!" 🌟 Într-o lume în care "Toată lumea minte", întrebările devin inevitabile: De ce mințim? Ce impact are minciuna asupra relațiilor noastre și a încrederii în noi înșine? În noul meu articolul, analizez câteva dintre motivele subtile și complexe din spatele acestui fenomen universal. ✨ Adevărul și minciuna - între complexitate și necesitate. Citește articolul meu și hai să discutăm despre această temă interesantă! #Adevăr #Minciună #Dezbatere #Psihologie #Reflectii #Societate http://www.mihaelatoila.ro/2024/07/toata-lumea-minte.htmlWWW.MIHAELATOILA.ROToată lumea minte!Minciuna este un fenomen omniprezent în societatea umană. În serialul "Doctor House", celebrul doctor Gregory House este faimos pentru fraza... - Începând din această lună, Inspire Cinema captivează publicul craiovean și nu numai cu o nouă experiență, menită să il facă să se relaxeze complet, să uite de griji și să intre cu adevărat în lumea fascinantă a filmului. Sala HeyLED, este dotată cu primul ecran de acest gen din Europa, cu o lungime de 10 m și 5,5 m înălțime și peste 2,2 milioane de pixeli Led care il alcătuies. Ecranul HeyLED ne dezvăluie culoarea pură, negru adevărat, un contrast și luminozitate mai ridicate, prezentând culoarea asa cum nu ați mai văzut-o până acum.
http://www.mihaelatoila.ro/2024/06/experienta-cinefila-la-inspire-vip.htmlÎncepând din această lună, Inspire Cinema captivează publicul craiovean și nu numai cu o nouă experiență, menită să il facă să se relaxeze complet, să uite de griji și să intre cu adevărat în lumea fascinantă a filmului. Sala HeyLED, este dotată cu primul ecran de acest gen din Europa, cu o lungime de 10 m și 5,5 m înălțime și peste 2,2 milioane de pixeli Led care il alcătuies. Ecranul HeyLED ne dezvăluie culoarea pură, negru adevărat, un contrast și luminozitate mai ridicate, prezentând culoarea asa cum nu ați mai văzut-o până acum. http://www.mihaelatoila.ro/2024/06/experienta-cinefila-la-inspire-vip.htmlWWW.MIHAELATOILA.ROExperiența Cinefilă la Inspire VIP Electroputere: O Călătorie Vizuală și Sensorială în Noua Sală HeyLED VIP+Joi, 20 iunie, am participat la inaugurarea noi săli de cinema HeyLed VIP+, o sala de cinema care aduce cinefililor craioveni, dar nu numai... - #SalvatoriiDeVieți #FundatiaSMURD #cursdeprimajutor #resuscitare #stopcardiorespirator
http://www.mihaelatoila.ro/2024/06/salvatorii-de-vieti-pasii-esentiali.html#SalvatoriiDeVieți #FundatiaSMURD #cursdeprimajutor #resuscitare #stopcardiorespirator http://www.mihaelatoila.ro/2024/06/salvatorii-de-vieti-pasii-esentiali.htmlWWW.MIHAELATOILA.ROSalvatorii de Vieți: Pașii Esențiali pentru Primul Ajutor în Stop Cardiorespirator!La finalul lunii Mai am participat pentru prima dată la un curs de prim ajutor din cadrul programului "Salvatorii de Vieți" organizat de F... - 🌟 Numărătoarea inversă a început! 🌟
🎉 Doar o lună până la Festivalul IntenCity 2024! 🎉
📅 28-30 iunie 2024, Craiova devine capitala muzicii și distracției! 🎶 Vino să te bucuri de show-uri spectaculoase, artiști internaționali și o atmosferă electrizantă! 🔥
🎫 Bilete accesibile și surprize la fiecare pas! Nu rata cea mai tare experiență a verii! 🔥
👉 Detalii și bilete: http://www.mihaelatoila.ro/2024/06/festivalul-intencity-2024-trei-zile-de.html
#IntenCity2024 #FestivalIntenCity #CraiovaFestival #MuzicăȘiDistracție #EvenimentDeVară #CountdownToIntenCity
🌟 Numărătoarea inversă a început! 🌟 🎉 Doar o lună până la Festivalul IntenCity 2024! 🎉 📅 28-30 iunie 2024, Craiova devine capitala muzicii și distracției! 🎶 Vino să te bucuri de show-uri spectaculoase, artiști internaționali și o atmosferă electrizantă! 🔥 🎫 Bilete accesibile și surprize la fiecare pas! Nu rata cea mai tare experiență a verii! 🔥 👉 Detalii și bilete: http://www.mihaelatoila.ro/2024/06/festivalul-intencity-2024-trei-zile-de.html #IntenCity2024 #FestivalIntenCity #CraiovaFestival #MuzicăȘiDistracție #EvenimentDeVară #CountdownToIntenCityWWW.MIHAELATOILA.ROFestivalul IntenCity 2024: Trei Zile de Muzică și Distracție la CraiovaCraiova se pregătește să găzduiască cea mai tare experiență festivalieră a verii - Festivalul IntenCity. A treia ediție a acestui eveniment ...
Mai Multe Postări
© 2024 Toate Blogurile
Proiect dezvoltat de DoubleBit
Proiect dezvoltat de DoubleBit